top of page

EVENTY

& KONGRESY

EVENT HOUSE ŽILINA JE VĎAKA SVOJEJ NADČASOVEJ ARCHITEKTÚRE A PRIESTOROVÉMU RIEŠENIU VYHĽADÁVANÝM MIESTOM NA FIREMNÉ VEČIERKY, VÝROČNÉ EVENTY, KONGRESY A KONFERENCIE, PROMO EVENTY ALEBO PLESY.

Priestor je variabilný, otvára kreatívne možnosti a dovoľuje aj technicky náročné realizácie. V Event House vieme vytvoriť vždy iný vizuál scény, pohyblivá zadná stena nám umožňuje prispôsobovať veľkosť priestoru a železobetónové konštrukcie a vysoký strop dovoľujú zavesiť tanečníkov nad stoly hostí. Na konferencie a kongresy je možné umiestniť LED obrazovky, projekcie, kompletnú prezentačnú či tlmočnícku techniku a poskytnutie profi technickej podpory. Súčasťou priestorov sú tri eventové haly, čo umožňuje prepojenie dennej konferenčnej časti s večerným eventom.

V priestore disponujeme mobiliárom aj pre veľkokapacitné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, osvetlenie a nazvučenie, stavbu scény,  služby event managementu a prípravu programu v spolupráci s overenými a profesionálnymi umelcami.

bottom of page